Одразу 16 світових брендів представлять 28 новинок на «ІнтерАГРО 2018»!


Слідкуєте за інноваціями ринку агротехніки?

Тоді must  visit сезону – 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018», яка відбудеться 30, 31 жовтня та 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ.

Саме на виставці у вас є унікальна можливість ознайомитись з новинками техніки та обладнання для сільськогосподарської галузі, які будуть вперше представлені на українському ринку!

Цьогорічно у міжнародному технічному конкурсі InterAGRO Innovation Award 2018 беруть участь 16 компаній світових брендів, які в загальній кількості представили 28 новинок!


Переможців буде обрано у 8 номінаціях.

 • «Трактори різного призначення»
  • CLAAS: CTIC - Система контролю тиску в шинах.
  • AGCO : новітня система повного приводу FENDT VarioDrive.

 • «Самохідні збиральні машини»
  • New Holland: система IntelliSense, що на 10% збільшує продуктивність комбайну
  • CLAAS:
 1.  AUTO CROP FLOW – система захисту систем обмолоту, сепарації та подрібнення незернової частини врожаю клавішного комбайна LEXION від перенавантаження і забивання.
 2.  CEMOS AUTO THRESHING – автоматична система безперервного налаштування параметрів тангенціальної системи обмолоту клавішних та гібридних комбайнів.
 • «Машини для обробітку ґрунту та сівби»
  • Quivogne: Новинка глибокорозпушувач Quivogne SSDR XL 7 300 . Розроблена унікальна рама глибокорозпушувача SSDR XL зі збільшеним кліренсом до 98 см для можливості рихлення ґрунту на реальну глибину до 70 см при зменшенні ваги самого агрегата в порівнянні з іншими моделями та зменшення її ринкової вартості порівняно з конкурентами.
  • Lemken: коротка дискова борона Рубін 10 з симетричним розташуванням дисків, завдяки чому зменшуються перекриття при проходах по полю та витрата пального через відсутність бокового зносу агрегату.
  • KUHN:
 1.  Optimer XL - агрегат обладнаний конічним диском діаметром 620 мм. товщиною 6 мм, який в свою чергу забезпечує глибину обробітку від 5 до 15 см за прохід та максимально якісне перемішування поживних решток завдяки 2-м кутам атаки.
 2. Просапна сівалка «Maxima 3» із новим висівним модулем розроблена спеціально для аграріїв, які мають обмеження по ширині агрегату при транспортуванні.
 • Vӓderstad: сівалка Tempo L16 – високошвидкісна сівалка точного висіву, яка забезпечує високу продуктивність сівби з відмінними показниками якості висіву із одночасним внесенням добрив.
 • HORSH: Сruiser 6 XLпричіпний легкий культиватор завдяки унікальній комбінації 6 рядів робочих органів, маючи 15 см між ними, шасі в центрі рамної конструкції та здвоєного котка відкритого типу відзначається відмінною якістю підрізання, розподілу та перемішування поживних решток, а також вирівнювання та ущільнення.
 • «Технополь»: культиватори серії АК - універсальні, широкозахватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту, підрізання і вичісування бур’янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів.
 • AGCO: сівалка Massey Ferguson 9108VE – її унікальність в системі сенсорів Precision Planting SmartFirmer. SmartFirmer включає в себе ряд оптичних сенсорів, які аналізують колір, структуру, вологість та температуру ґрунту, чистоту борозни від пожнивних залишків та рівень органіки.

 • «Техніка та обладнання для заготівлі та приготування кормів»
  • PÖTTINGER: рулонний прес Impress серії PRO.
  • KUHN: нова лінійка одношнекових причіпних кормозмішувачів Profile.
  • New Holland: технологія NIR Technology, що дозволяє вкрай точно виміряти вологість та аналізує параметри, такі як суха речовина, сирий білок, крохмаль.

 • «Вузли та агрегати для сільськогосподарської техніки»
   Maschio Gaspardo: CHRONO представляє нову технологію швидкісного висіву, що розроблена для вакуумних сівалок точного висіву та здатна забезпечити швидкість роботи 15 км/год.

 • «Машини та устаткування для внесення добрив»
  • Bednar: бак для прямого внесення добрив, ідеально підходить для роботи з твердими добривами.

  • «Технополь»: культиватори серії АК - універсальні, широкозахватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту, підрізання і вичісування бур’янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів.

  • Amazone: EasyCheck - цифровий мобільний контрольний стенд, який може швидко і просто провести контроль поперечного розподілу добрив безпосередньо на полі.

 • «Устаткування і програмне забезпечення точного землеробства»
  • Amazone: Система Argus TWin для визначення розподілу заснована на реєстрації поперечного розподілу радарами, які працюють незалежно від наявності пилу і забруднень, показують на практиці відмінні результати.
  • Raven:
 1. ­ Генератор завдань надає змогу дистанційного створювання завдань для Viper 4 з офісу. Генератор завдань забезпечує контроль над тим, що всі вхідні дані в роботі заповнені безпомилково.
 2. Синхронізація завдань – найпростіша та найсучасніша система обміну данними між технікою в полі. Декілька одиниць техніки можуть працювати над однією роботою одночасно, або через деякий час.
 3. RS1™ об’єднує в собі автоматичне водіння, GPS приймач та модем з сервісами Slingshot в єдиний та простий для використання пристрій. Неперевершена точність, як на низьких так і високих швидкостях надає змогу обробити більшу площу в день.


 • «Техніка та обладнання для захисту рослин»
  • TECNOMA: обприскувач Laser, обладнаний унікальною технологічною опцією OSS+ (оптимальна система обприскування), що забезпечує постійний тиск під час роботи обприскувача, дисперсію крапель і факел розпилення незалежно від варіації швидкості та норми внесення на гектар.
   • KUHN: самохідний обприскувач Stronger HD.
   • Berthoud:

­                             1. Cамохідний обприскувач Berthoud Bruin.

­                             2. Система імпульсного обприскування Berthoud SprayTronic.


Переможців буде оголошено 30 жовтня на виставці «ІнтерАГРО 2018».


Що? «ІнтерАГРО 2018»

Де?  Мііжнародний Виставковий Центр, Броварський пр-т, 15, м. Київ

Коли? 30, 31 жовтня, 1 листопада

Сайт виставки: www.interagro.in.ua

Слідкуйте за новинами у FB: https://www.facebook.com/InterAgroUkraine


БУДЬТЕ У ТРЕНДІ АГРОІННОВАЦІЙ!

Зелені агроінвестиції: біоенергетика та альтернативна енергетика для агросфери на

AgroEnergyDAY 2018


Чи можливо робити гроші на сонці та відходах? Звичайно, якщо це   — сонячна енергія та агробіомаса! Солома, лушпиння, жом, навіть послід та гной   — у 21-му столітті ці слова перетворилися   на   синоніми   біопалива   та   біоенергетики.   Вони   допомагають  аграріям залучати інвестиції, країні   — економити на енергетиці, а екології   — відновлюватися! Стратегія зеленої агроенергетики вже давно популярна в Європі, а зараз нарешті стала і частиною українського державного курсу.   Бажаєте стати професіоналом у світовому зеленому енергобізнесі та перетворити сонце та відходи свого господарства на інвестиції? Тоді не пропустіть перший та єдиний в Україні міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики для агробізнесу ​AgroEnergyDAY 2018.


Приходьте  до  нас  30  жовтня  та  1  листопада  2018  року  за  адресою  м.  Київ,  МВЦ, Броварський проспект, 15  — ​та дізнайтеся, який врожай дає зелена енергетика!


Тільки на  AgroEnergyDAY 2018 Ви матимете змогу:


1.   Відвідати спеціалізовану експозицію, на якій будуть представлені:

-      технології для виробництва біогазу та біопалива з відходів агробіомаси;

-      технологічні рішення для вирощування енергетичних культур;

-      пелетні установки, котельне обладнання, устаткування для сонячної енергетики;

-     інжинірингові, банківські та консалтингові послуги в сфері біоенергетики та інше.

2. Долучитися до панельної дискусії з ключових питань розвитку «зеленої енергетики» в агробізнесі. Дискусія включатиме низку питань як для аграріїв, так і для представників громадського сектору.


Актуальні питання для представників агросектору:

- Агроенергетика як підгалузь агробізнесу: світові тренди та перспективи в Україні.

-     Як і скільки можна заробити на відходах агробіомаси?

-     Чому агровиробникам варто інвестувати в пелетну промисловість?

-     Чи прибутково вирощувати енергетичні культури: практичний досвід.

-     Як біогазові комплекси вирішують проблему утилізації посліду та гною?

-     Сонячні електростанції: практика використання в теплицях та на об'єктах зрошення.

-     «Зелений тариф»: як вскочити у потяг, який вже їде​?

-     Що готує аграріям система електронної торгівлі біопаливом?

-     Законодавче забезпечення «зеленої» енергетики: що потрібно знати інвестору?

-     Низьковуглецева економіка: що робити сьогодні заради успіху завтра?


Актуальні питання для представників громадського сектору:

-     Як підвищити енергоефективіність територіальних громад?

-     Що таке енергокооперативи: американська модель енергонезалежності громад.

-     Які програми підтримки енергоефективних проектів є в Україні? ІнтерАГРО 2018».

AgroEnergyDAY 2018  проходитиме в рамках міжнародної виставки «Масштабна виставкова подія стане потужим стартовим майданчиком для просування «зелених» енергетичних технологій в агробізнесі. Цього року ми очікуємо на 20 тис. агровиробників зі всієї України та майже 400 компаній-експонентів!


Організатори:

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Біоенергетична асоціація України


За підтримки:


Міністерства аграрної політики та продовольства України

Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Інституту сталого розвитку

Харківського енергетичного кластеру


Бажаєте  приєднатися  до  нашого  зеленого  експофоруму?

Звертайтеся  у  Дирекцію сільськогосподарських виставок:


+380 44 461 9368, +380 44 490 6469

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Долучайтесь ​до події в Facebook​, щоб не пропустити оновлень про наш агроенергетичний івент, а більше інформації про програму та спікерів шукайте за ​посиланням​.