AgroComplex 2019 – виставка ефективних рішень для агробізнесу!


AgroComplexміжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

Місія проекту – стати національним інтегратором у формуванні інноваційної моделі  агропромислового ринку України через презентацію високоінтелектуальних технологій, ефективного досвіду та нових бізнес-напрямків

AgroComplex проходить 1 раз на 2 роки чергуючись з міжнародною виставкою виробників сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО». Завдяки цьому, кожна наступна виставка відображає реальні зміни, що відбулися за цей час та дає орієнтири для інноваційних напрямків розвитку галузі на майбутній період.

AgroComplex 2019 у цифрах:

 • більше 400 компаній
 • до 15 країн світу
 • національна експозиція Німеччини
 • колективні експозиції Китаю та Туреччини
 • більше 18 000 відвідувачів з усіх регіонів України
 • виставкова площа 30 000 кв. м

2019  - рік нових ідей та цікавих проектів. Команда AgroComplex 2019 підготувала для вас нові заходи, які відбудуться в рамках виставки:

 1. Ривок до якості 2019: найбільша в Україні експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки, де на демонстраційному майданчику  будуть представлені найпопулярніші моделі техніки національного виробництва.
 2. IT- corner 2019 – спеціалізована експозиція, яка об’єднує розробників смарт-рішень, цифрових технологій для точного землеробства та програмного забезпечення.
 3. AgroEnergyDAY 2019 – міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Включає виставкову експозицію та спеціалізований бізнес-форум.
 4. Тепличний бізнес України 2019: спеціалізована експозиція технологічних рішень для захищеного ґрунту.
 5. Local to Global - експозиція  фермерської та крафтової продукції.
 6. Продуктивне бджільництво - спеціалізована виставка виробників обладнання для галузі бджільництва, ветеринарних препаратів, бджоло-пакетів та супутніх товарів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті виставки: http://www.agrocomplex.kiev.ua/uaПовне занурення аграріїв в цифрові технології: як охопити неосяжне?


Говорячи про майбутнє агробізнесу обов’язково згадуєте цифрові технології? Звичайно ж!

Адже ІТ в Агро стало не просто трендом, а must have. Сьогодні використання технологій GPS-GIS-RS, Bigdata, Blockchain, робототехніки, безпілотних літаючих апаратів (або просто дронів) та інших десятків/сотень smart-рішень стало незамінним атрибутом успішного агробізнесу. А що ж далі?


З початку року експерти відмічають дві основні тенденції на ринку цифрових рішень для аграріїв:

1. Цифрові технології стали доступними для всіх категорій господарств через мобільні телефони.

Стартуючи з  мобільних додатків (типу «помічник агронома») навіть мікрогосподарства активно переходять до цифрового землеробства. Електронні карти полів, оптимізація виробничих процесів, контроль за технічними операціями та станом посівів, прогнозування врожаю та погодних ризиків, робота із фінансовими показниками та звітністю – тепер повністю перемістилися в мобільний телефон. Всі дані «тут і зараз» і майже не потребують капітальних вкладень! Низка ресурсних компаній пропонують безкоштовні мобільні додатки та онлайн-кабінети для фермерів, де зібрані «енциклопедії» даних!

2. Вітчизняні розробники-інноватори успішно конкурують  на міжнародному ринку!

Сьогодні світова агроспільнота розглядає Україну не просто як лідируючого експортера зернових чи олійних культур, перспективного постачальника органіки, свіжих фруктів та овочів. Сьогодні Україна – це інтерактивний осередок розробки та впровадження цифрових рішень в агробізнесі.

Останні кілька років українські інноваційні компанії та стартапери активно завойовували увагу іноземної аудиторії власними розробками. Момент признання на зовнішніх ринках українського високоінтелектуального продукту став новою ерою для вітчизняного агропромислового комплексу. І це лише початок!


Такі тенденції додають оптимізму. Та в той же момент з’являються нові виклики: як охопити неосяжне? Адже:

 1. Кількість smart-рішень постійно зростає. Тому навіть обізнані фермери не встигають відслідковувати нові можливості. І тут же: як інтегрувати нові рішення до тих, що вже працюють на господарстві?
 2. Світова конкуренція, особливо в ІТ-сфері, надто висока. Стратегічне запитання: як на гребні хвилі «першопрохідців» закріпити лідерські позиції на міжнародному ринку цифрових технологій для агробізнесу?

Одночасне рішення обох завдань пропонують на IT-Corner 2019, спеціалізованому майданчику цифрових технологій та smart-рішень для агробізнесу,  який відбудеться 29-31 жовтня в Києві. Унікальна ідея IT-Corner 2019 – інтерактивна презентаційна зона в форматі open-space, де агровиробники можуть комплексно ознайомитися із існуючими на ринку цифровими технологіями та побачити у взаємодії рішення різних розробників.

- «Для того, щоб зрозуміти нове явище, потрібно в нього зануритися з головою. Не просто щоб «побачити», а щоб «пережити, зробити частиною власного досвіду. З цього й виникла ідея створення виставкової експозиції «без кордонів», де будуть по-максимуму представлені «розумні» рішення. Це по-перше», - коментують організатори.

- «По-друге: надважлива ціль – забезпечити національним компаніям-учасницям розширені можливості в b2b сегменті. Акселеруючи розробників в одній локації, забезпечуючи потужну інформаційну підтримку заходу – ми формуємо цілісний образ вітчизняного ІТ-сегменту в агробізнесі. Наші виставки відвідує величезна кількість представників міжнародних компаній, які шукають потенційних партнерів. І це – шанс масштабування бізнесу для початківців!»


IT-Corner, як ефективна бізнес-платформа нового формату, зарекомендував себе восени 2018. Цього року захід відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що пройде з 29 по 31 жовтня в м. Київ (МВЦ, Броварський проспект, 15).